میکروسمنت برای بازسازی

میکروسمنت برای بازسازی

اگر به فکر بازسازی یا بزرگ‌نمایی خانه یا محل کار خود در ماه‌های آینده هستید، این مقاله برای شما مناسب است. پوشش میکروسمنت، پوشش تزئینی با کارایی بالا که در سال‌های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌است. مزایای زیادی از این پوشش وجود دارد که باعث شده معماران، طراحان داخلی و متخصصان ساخت و ساز به طور فزاینده‌ای از میکروسمنت برای بازسازی ساختمان‌ها استفاده کنند. نه تنها به دلیل پرداخت‌های زیبای ارائه‌شده توسط این پوشش، بلکه به دلیل مقاومت و دوام آن و بسیاری از مزایای دیگر که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

میکروسمنت چیست؟

میکروسمنت یک پوشش تزئینی است که در سال‌های اخیر انقلابی در بازسازی ساختمان ایجاد کرده است. ماده‌ای متشکل از سیمان، سنگدانه، رزین و رنگدانه‌ها که مستقیماً بر روی کاشی‌کاری موجود بدون تخریب و حذف آوار قرار می‌گیرد.

این مزیت یکی از دلایل محبوبیت پوشش میکروسمنتی است، زیرا این واقعیت که کار ساختمانی واقعی وجود ندارد به این معنی است که ساختمان در هنگام بازسازی قابل راه رفتن است. اما استفاده از این متریال در یکی از پرکاربردترین اتاق‌ها در هر خانه مزایای بسیار بیشتری دارد.

بازسازی با میکروسمنت
میکروسمنت یک پوشش تزئینی است که در سال‌های اخیر انقلابی در بازسازی ساختمان ایجاد کرده است

میکروسمنت برای بازسازی

علاوه بر زیبایی چشمگیر پوشش میکروسمنتی، سهولت، تمیزی و سرعت به عنوان ارزش‌های افزوده‌ای است که اکثر پوشش‌های تزئینی ارائه نمی‌دهند. اجرای میکروسمنت برای بازسازی بدون نیاز به برداشتن و از بین بردن و آوار برداری پوشش‌های قدیمی امکان پذیر است. امری که در بازسازی‌های سنتی همچنان اتفاق می‌افتد. و این دقیقاً همان چیزی است که استفاده از میکروسیمان را بر روی کاشی‌های قدیمی برای بازسازی سطح مجاز کرده است، استفاده از آن را به ویژه در سطوح حمام و آشپزخانه افزایش داده‌است.

استفاده از میکروسمنت برای بازسازی قدرت تغییر کامل یک اتاق و انجام آن به راحت‌ترین روش را فراهم می‌کند. زیرا اگر یکی از پرتقاضاترین راه حل‌های دکوراتیو در سال‌های اخیر هم از سوی افراد و هم متخصصان شرکت‌های ساختمانی و دکوراسیون است، به این دلیل است که واقعا کارها را تسهیل می‌کند.

مزیت میکروسمنت برای بازسازی

1- طراحی

پوشش میکروسمنتی از طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها برای رسیدن به هدف خود در طراحی ساختمان برخوردار است. یک پوشش پیوسته است که به صورت یکپارچه و بدون درز بر محل بازسازی قرار می‌گیرد. همچنین می‌توانیم با بافت‌ها و لمس‌هایی از دکوراسیون مانند استفاده از متالیک، اکسیدهای ترکیب شده با شابلون طرح ایجاد کنیم.

مزیت میکروسمنت برای بازسازی
از میکروسمنت به عنوان روکش کف نیز استفاده می‌شود.

2- همه کاره بودن

این پوشش منحصر به فرد قابلیت اجرا در تمام مناطق ساختمان از جمله آشپزخانه، اتاق‌ها، مبلمان، سرویس بهداشتی و پله‌ها را دارد. از میکروسمنت به عنوان روکش کف نیز استفاده می‌شود.

3- مقاومت

میکروسمنت ماده‌ای است که علاوه بر دکوراسیون داخلی، برای دکوراسیون خارجی، بدون ترک و بدون جدا شدن قابل اجرا است. در برابر ترافیک زیاد مقاومت می‌کند و به طور گسترده در اماکن تجاری استفاده می‌شود.

4- ضد آب بودن

روکش میکروسمنتی ایده آل برای سینی‌های دوش و مناطق مرطوب از جمله آشپزخانه ، حمام ،سرویس بهداشتی و استخراست.

ویژگی ضدآب میکروسمنت
از ویژگی‌های میکروسمنت، ضدآب بودن آن است

5- عدم لغزش

با اجرای میکروسمنت برای بازسازی می‌توان به یک سطح فاقد لغزش، بدون تأثیر بر زیبایی و ظرافت میکروسمنت دست یافت.

6- تمیزکاری آسان هنگام بازسازی

با عدم نیاز به برداشتن کاشی‌ها، کار بسیار تمیزتر می‌شود، زیرا گرد و غباری که معمولاً این نوع بازسازی نیاز دارد تولید نمی‌شود. سرعت، تمیزی و سادگی استفاده از میکروسیمان روی کاشی‌های قدیمی برای نوسازی، نقطه قوت آن است.

7- سرمایه گذاری کمتر در اکثر بازسازی‌ها

از آنجایی که این لایه نازک است، روی کاشی‌های دیوار، کف یا پوشاندن آج پله‌ها اعمال می‌شود. در نتیجه نیازی به پاکسازی پوشش‌های قبلی و هزینه‌ اضافی به نیروی کار ندارد.

8- روشنایی بیشتر

جذابیت میکروسیمان که اجازه ایجاد خطوط ناب و ظریف را برای ایجاد فضاهای روشن‌تر می‌دهد که در آن سنت و مدرنیته ادغام می‌شوند. این درخشندگی به نوبه خود با احساس وسعت بیشتر و در نتیجه راحتی و زیبایی بیشتر همراه است.

مدرنیزاسیون سریع با میکروسمنت

دگرگونی که طراحی ساختمان‌ها را به کلی تغییر می‌دهد و آنها را به مکان‌هایی مدرن‌تر، امروزی‌تر و جذاب‌تر تبدیل می‌کند. و این به لطف بسیاری از پرداخت‌هایی که با طیف کاملی از بافت‌ها، لاک‌ها و رنگ‌های میکروسمنت به دست می‌آیند، امکان‌پذیر است که ما در میکروسمنت زرین در اختیار افراد حرفه‌ای قرار می‌دهیم. میکروسمنت‌های ما پوشش‌های لوکس از آخرین نسل هستند. آنها اجازه می‌دهند که لایه نهایی با لاک و درزگیر پوشانده شود تا سطوح را ضد لغزش و ضد آب کنند. اینها محصولاتی هستند که ما با هدف تحقق این ویژگی‌ها طراحی کرده‌ایم.

این لاک‌ها و درزگیر‌های میکروسمنت زرین شامل طیف وسیعی از محصولات خاص است که با آن کاشی‌های ساختمان را می‌بندند. لاک‌های با کیفیت عالی برای مقاومت کامل در برابر رطوبت محیط و آب جاری غیر راکد آماده شده‌اند.

اگرچه برخی از میکروسمنت‌های ما به دلیل گرانوله بودن و بافت متفاوت، به طور طبیعی دارای روکش غیر لغزشی هستند، این مزیت باعث تقویت ویژگی ضد لغزشی بودن میکروسمنت می‌شود. به این ترتیب سطوح بسیار ایمن و پایدارتری تضمین می‌شود تا با خیال راحت و ایمنی از لغزش، از آنها لذت ببرید.

مدرنیزاسیون سریع با میکروسمنت
لاک‌ها و درزگیر‌های میکروسمنت زرین شامل طیف وسیعی از محصولات خاص است که با آن کاشی‌های ساختمان را می‌بندند

سخن پایانی

استفاده از میکروسمنت برای بازسازی تمام قسمت‌های ساختمان به دلیل مزایایی که در بالا توضیح داده‌شد، یک پوشش تزئینی پیوسته ایده‌آل است. برخی از خواص میکروسمنت برای بازسازی را باید اضافه کرد. علاوه بر موارد ذکر‌شده، سهولت نگهداری و نظافت و توانایی ذاتی در ایجاد فضاهای جدید و کاملاً بازسازی‌شده که به دلیل ارزش زیبایی‌شناسی میکروسمنت برجسته می‌شوند.

موفقیت یک کار به خوبی انجام‌شده به این واقعیت اساسی بستگی دارد که دستان متخصص یک اپلیکاتور حرفه‌ای و واجد شرایط، آن پروژه را به عهده گرفته‌باشد. میکروسمنت زرین یک تیم متخصص است که می‌توانید پروژه‌های خود را با اطمینان از نتیجه‌ای موفقیت آمیز به آنها بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما درشرکت میکروسمنت زرین درارتباط باشید. 09123135964

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *