میکروسمنت روف گاردن و نمای بیرونی

میکروسمنت روف گاردن

میکروسمنت در فضای باز یک انتخاب عالی برای دستیابی به سطح یکدست، بدون بی نظمی و مرزبندی و مقاوم است که به خوبی با محیط هماهنگ می شود. این متریال برای پوشش روف گاردن، تراس ها، باغ ها، ایوان ها یا پاسیوها بسیار مناسب و ایده آل است.
کاربرد میکروسمنت روف گاردن بر روی دیوارها و کف های بیرونی باعث می شود که زمین های بزرگ به صورت یک تکه پوشانده شوند. این ویژگی باعث می شود که میکرو سمنت به سطوح مدرنی تبدیل شود که به راحتی تمیز می شوند. زیرا عدم وجود هرگونه مرزبندی و اتصالات مانع از تجمع آلودگی می شود.
این ماده عالی برای دگرگونی کامل نمای بیرونی خانه است. امکان نوآوری در دکوراسیون و ایجاد فضاهای شخصی سازی شده را فراهم می کند که با هر سبک تزئینی سازگار است.

 

میکروسمنت روف گاردن

روف گاردن فضای بسیار ارزشمندی برای استراحت، قطع ارتباط با محیط پر سر و صدای کاری و تماس مستقیم با فضای باز است. اما اغلب به سختی می توان بیشترین بهره را از این قسمت از خانه برد. Microcement یک پوشش دکوراتیو و ظریف است که نتیجه ی مطلوبی برای این بخش به ارمغان می آورد.
میکروسمنت مزیت سازگاری و هماهنگی با فضاهای بزرگ و کوچک را دارد. اگر روف گاردن کوچک یا دارای سطوح ناهموار دارید، این پوشش یک گزینه عالی است.علاوه بر این، محصولی است که می تواند با رنگدانه های مختلف به کار برود. همچنین امکان سفارشی سازی بیشتر را نسبت به سایر پوشش ها فراهم می کند.
علاوه بر این ها، استفاده از میکروسمنت در روف گاردن ها نتایج بسیار خوبی را ارائه می دهد زیرا یک پوشش تزئینی بسیار مقاوم در برابر آب و تغییرات ناگهانی دما است.

چرا از میکروسمنت در روف گاردن و فضای بیرونی استفاده می شود؟

میکروسمنت در فضای باز مقاومت بالایی را با قدرت کامل ارائه می دهد. همچنین سطحی ضد لغزش درست می کند که حتی زمانی که مرطوب است، به راحتی و بدون نگرانی لیز خوردن می توانید روی آن بدوید. این یک پوشش تزئینی مقاوم در برابر نور خورشید، کلر و تغییرات دما است.
میکروسمنت علی‌رغم ضخامت کم خود برای اجرا بر روی سطوح خارجی مناسب است. سختی آن باعث می شود در برابر ضربه، ترک خوردگی و شرایط جوی بسیار مقاوم باشد. میکروسمنت روف گاردن بسیار بادوام است.

 

ویژگی های میکروسمنت روف گاردن و فضای بیرونی

 • نفوذ ناپذیری: هنگامی که پوشش نهایی ( لاک نهایی )متریال میکروسمنت اعمال می شود، خواص ضد آب پیدا می کند که آن را به ماده ای عالی برای پوشش روف گاردن، نما، تراس و پله تبدیل می کند.
 • مقاومت در برابر سرما، آفتاب، باران و برف: میکروسمنت علاوه بر اینکه در برابر دماهای بالا مقاوم است، در برابر شرایط جوی ( برف ، باران های اسیدی و آفتاب شدید )واکنشی از خود نشان نمی دهد .
 • هماهنگی و هارمونی با فضا های اطرف از لحاظ رنگ و بافت : میکروبتن دیوارها، قفسه ها یا پله ها را می پوشاند. همچنین می توان آن را با المان های دیگر ترکیب کرد و بر اساس سبک های مختلف دکوراسیون هماهنگ و اجرا کرد. همچنین روکش های مقاوم در برابر لغزش ارائه می دهد. هرچه بافت متریال زبرتر باشد، خطر لیز خوردن کمتر است.
 • آنتی باکتریال: اجازه تکثیر باکتری، قارچ یا عوامل سمی را نمی دهد.
 • مقاومت فیزیکی: در برابر سایش و خراش مقاوم است.

 

کاربرد میکروسمنت در فضای بیرونی

میکروسمنت در نمای بیرونی امکانات تزئینی عالی را برای تغییر کامل هر سطحی بدون نیاز به کار ساختمانی ارائه می دهد. در زیر موارد استفاده از میکروسمنت در قسمت های بیرونی را شرح می دهیم:

 • برای ایجاد سنگفرش هایی که باعث افزایش وسعت فضا می شود. می توان آن را روی کف ها یا دیوارها اعمال کرد.
 • قابل اجرا بر روی سطوح سیمانی، کاشی و سرامیک بدون نیاز به برداشتن پوشش رویی موجود. زیرا ضخامت آن بیش از 3 میلی متر نیست.
 • برای پوشش دیوارهای خارجی و سقف نیز مناسب است.
 • قابل اجرا بر روی دیوار خشک و گچی یا بتنی.
 • ایده آل برای کاربرد در فضاهایی که نیاز به بازسازی سریع و تمیز دارند. برای نوسازی سطوح بیرونی در زمان کوتاه بسیار مناسب است.
 • همچنین می توان آن را بر روی سطوح فلزی اعمال کرد و پوشش های تزئینی زیبایی ایجاد کرد.
 • مناسب برای پوشش پله هایی که نیاز به حداکثر مراقبت دارند. میکروسمنت فضای مناسبی برای رسیدن به محیط های با دکوراسیون لوکس است.

تعمیر و نگهداری میکروسمنت در روف گاردن و فضای باز

 • برای اعمال پوشش میکروسمنت در روف گاردن و فضای باز، مهم است که شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید. اگر باران یا برف باشد نمی توان آن را اعمال کرد.
 • دمای محیط برای اجرا باید بین 20 تا 25 درجه در نوسان باشد.
 • پس از اجرا، باید 7 روز از پا گذاشتن روی کف میکروسمنت خودداری نمایید.
 • از لاک وارنیش بیشتری استفاده کنید. زیرا سطوح بیرونی به دلیل شرایط آب و هوایی و دمای بالا در معرض سایش بیشتری قرار دارند.
 • برای جلوگیری از تجمع کثیفی روی پوشش، چه روی سطوح قابل راه رفتن یا غیر قابل راه رفتن، به طور مداوم آن را تمیز کنید.

 

میکروسمنت در نمای بیرونی برای ایجاد فضاهای لوکس

اجرای میکروسمنت در روف گاردن و فضای بیرونی منجر به ایجاد فضاهای لوکسی می شود که چیزی بیشتر از یک سبک معماری ساده را منتقل می کند. روکش میکروسمنتی از طریق ایجاد یک روکش همگن و نفوذناپذیر، سبکی منحصر به فرد و مدرن به خود می گیرد.

روکش میکروسمنت به خوبی با فضاهای بیرون سازگار می شود و مکان های دلگیر و کسل کننده را به سناریوهای پیچیده تبدیل می کند؛ چه سطوح افقی و چه عمودی. این یک متریال انعطاف پذیر است که با حداکثر کارایی، نظمی بی نظیر به کل پروژه بازسازی می دهد. میکروسمنت راه حلی برای به دست آوردن یک طراحی منحصر به فرد و زیبا در ورودی خانه، باغ، روف گاردن یا تراس است.

اما آیا ویژگی های تزئینی برای اعمال میکروسمنت روی سطوح خارجی کافی است؟ پاسخ مثبت است؛ زیرا یکی از متریال های با بالاترین مقاومت برای پوشش سطوح خارجی است. مقاومت بالای آن در برابر ترک خوردن بهترین تضمین برای اطمینان از دکوراسیون لوکس و با دوام است.

جمع بندی

به طور خلاصه، میکروسمنت روف گاردن و فضای باز، یک انتخاب عالی برای ایجاد محیط های مدرن و شیک است. انتخاب یک میکروسمنت با کیفیت بالا، مانند میکروسمنت زرین، مقاومت، دوام و ایمنی لازم را در فضای باز تضمین می کند. اگر قصد دارید فضای بیرونی خود را بازسازی کنید، در استفاده از میکروسمنت تردید نکنید. ما در شرکت میکروسمنت زرین خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *