میکروسمنت نما

میکروسمنت نما

میکروسمنت نما، بهترین پوشش تزئینی برای سطوح بیرونی

میکروسمنت نما که به دلیل مزیت‌های بزرگی که دارد به طور فزاینده‌ای در ذهن معماران و سازندگان است و آن را به جایگزینی عالی برای پوشش کف‌های فضای باز مانند تراس‌ها، پاسیو‌ها، ایوان‌ها، باغ‌ها، استخرها و حتی دیوارها و نماها با میکروسیمان تبدیل کرده است.

اگر شما از جمله کسانی هستید که تا به حال فکر می‌کردید که میکروسمنت یک پوشش انحصاری برای دکوراسیون داخلی است، با خواندن این مقاله تصور شما کاملاً تغییر می‌کند و بهتر خواهد شد.

چرا میکروسمنت را برای سطوح بیرونی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب میکروسمنت برای نمای بیرونی دلایل زیادی وجود دارد. چه به عنوان پوشش دیوارها، نماها، ایوان‌ها و چه به عنوان سنگفرش در فضای باز که ایده بسیار خوبی است.

در هر صورت، استفاده از میکروسمنت در فضای باز، ایجاد جوی باورنکردنی را تضمین می‌کند، زیرا پوششی را تشکیل می‌دهد که چسبندگی فوق‌العاده‌ای دارد که به آن اجازه می‌دهد بر روی متنوع‌ترین لایه‌ها و مواد اعمال شود. یک پوشش تزئینی پیوسته که از یک طرف زیبایی بصری قدرتمندی را با هم ترکیب می‌کند و از طرف دیگر کارایی بسیار عالی را ارائه می‌دهد.

مزیت میکروسمنت نما

در اینجا شش مزیت اصلی وجود دارد که میکروسمنت را برای استفاده در فضای باز محبوب کرده است:

1- میکروسیمان برای سطوح بیرونی تداوم را فراهم می‌کند

میکروسمنت یک پوشش پیوسته است که مستقیماً بر روی بستر موجود اعمال می‌شود. به عبارت دیگر نیازی به درز انبساط ندارد. این یک ارزش افزوده عالی است که به میکروسیمان برای نمای بیرونی اجازه می‌دهد تا کاملاً با بقیه عناصر معماری و تزئینی ترکیب شود و احساسی از تداوم و هماهنگی بین همه اجزا ایجاد کند. تداومی که می‌تواند یک قدم جلوتر رفته و به عنوان پیوندی بین ریزسیمان برای نمای بیرونی و فضای داخلی خانه یا محل عمل کند.

2- میکروسمنت برای سطوح بیرونی در برابر ترافیک بسیار مقاوم است

عملکرد بالای میکروسمنت در فضای باز دست نخورده باقی می‌ماند. این مورد مقاومت آن در برابر ترافیک است، عامل اصلی که منجر به شهرت ریزسیمان در نمای بیرونی به عنوان جایگزینی برای پوشش‌های دیگر مانند سنگ طبیعی یا مصنوعی، کاشی، بتن یا گرانیت و بسیاری دیگر شده است.

3- باران و گرما روی میکروسیمان برای سطوح بیرونی تأثیر نمی گذارد

شرایط آب و هوایی یک عامل تعیین کننده در انتخاب مصالح مورد استفاده در فضای باز توسط معماران، دکوراتورها و سایر متخصصان ساخت و ساز است. میکروسمنت در صورت استفاده با کیفیت و با لاک‌های مناسب، محافظت و آب بندی شود، تحت تاثیر باران و گرما قرار نمی گیرد.

4- میکروسیمان برای سطوح بیرونی دارای خواص ضد عفونی کننده است

به لطف تداوم، میکروسمنت در فضای باز از رشد قارچ‌ها، علف‌های هرز یا باکتری‌ها جلوگیری می‌کند و در نتیجه فضایی ضد عفونی کننده ایجاد می‌کند. علاوه بر این، این یک پوشش تزئینی است که تمیز کردن آن بسیار آسان است و به حداقل نگهداری و مراقبت نیاز دارد.

میکروسمنت برای نما
برای انتخاب میکروسمنت برای نمای بیرونی دلایل زیادی وجود دارد. چه به عنوان پوشش دیوارها، نماها، ایوان‌ها و چه به عنوان سنگفرش در فضای باز

5- میکروسیمان در طبقات فضای باز ضد لغزش است

موادی که پوششی بدون لغزش را بر روی پوشش‌های بیرونی ایجاد می‌کنند ضروری است. بنابراین خوشحال خواهید شد که بدانید انواعی از میکروسیمان‌ها وجود دارند که این توانایی را دارند و کفپوش میکروسیمانی پیوسته را به فضایی کاملاً بدون لغزش تبدیل می‌کنند.

6- میکروسمنت برای نمای بیرونی بسیار بادوام است

آخرین اما نه کم اهمیت، اگر یک ویژگی وجود داشته باشد که کاملاً میکروسمنت در فضای باز را تعریف کند، دوام آن است. پوششی برای دیوارها و کف است که با وجود گذشت زمان می‌تواند عملکرد خود را در شرایط بهینه حفظ کند.

به این ترتیب، با استفاده از میکروسیمان برای نمای بیرونی، نه تنها یک پوشش بسیار تزئینی، ظریف و پیچیده به دست می‌آید، بلکه یک پوشش بسیار بادوام نیز به دست می‌آید.

ایده‌هایی برای استفاده از میکروسمنت نما

میکروسمنت را می‌توان به روش‌های مختلف در فضاهای بیرونی به طور کامل مورد استفاده قرار داد. در اینجا برخی از بهترین ایده‌ها برای استفاده از میکروسمنت در سطوح بیرونی را ارائه می‌دهیم.

برای ایجاد نمایی خاص و خیره کننده میکروسمنت پتینه گزینه ای بسیار زیبا و دیدنی میباشد.

میکروسمنت برای تراس‌های فضای باز

کفپوش میکروسمنت رایج‌ترین کاربرد میکروسمنت در فضای باز به خصوص در تراس‌ها می‌باشد. این پوششی است که می‌تواند مناطق بزرگ مانند تراس‌ها را به صورت یکپارچه بپوشاند و در نتیجه از تجمع کثیفی جلوگیری کند. اما مهم‌تر از همه به خاطر زیبایی روکش‌های آن و مقاومت فوق‌العاده در برابر آب و رطوبت محیطی که میکروسمنت برای نمای بیرونی ارائه می‌دهد، است.

خرید میکروسمنت برای نما
میکروسمنت در فضای باز از رشد قارچ‌ها، علف‌های هرز یا باکتری‌ها جلوگیری می‌کند

میکروسمنت برای نماهای خارجی

دیوارها و نماهایی که با میکروسیمان پوشانده شده‌اند، همان مزایای روسازی را دارند. و اگر با کف ریز سیمانی بیرونی نیز ترکیب شود، احساس وسعت به طور تصاعدی چند برابر می‌شود.

میکروسیمان برای استخرهای رو باز

زمانی که صحبت از ساخت استخر می‌شود، ساخت استخر با مصالح معمول رایج است. با استفاده از استخرهای میکروسمنت، می‌توان همان نتیجه شگفت انگیز را با مزیت اضافه عدم انجام کارهای ساختمانی پرهزینه به دست آورد. این صرفه جویی در زمان با صرفه جویی در هزینه‌های نیروی کار رابطه مستقیم دارد. عدم لغزش و ضدآب بودن استخرهای میکروسیمنت و همچنین مقاومت آنها در برابر اثرات نور خورشید، آن را به یکی از هوشمندترین کاربردها برای میکروسمنت نما تبدیل کرده‌است.

ناگفته نماند که میکروسیمان در فضای باز برای استخرهای شنا کاملاً با هر نوع فضایی سازگار است، حتی اگر تراس شما کوچک باشد یا شیب‌های پیچیده ای داشته باشد.

هزینه میکروسمنت نما چقدر است؟

ممکن است به نظر برسد که قیمت میکروسمنت در فضای باز بیشتر از فضای داخلی است. با این حال، این کاملا اشتباه است. اما هزینه نهایی استفاده از میکروسمنت در نما به عواملی مانند ارتفاع  و سختی کار ، زیر سازی و لاک محافظ ضد uv بستگی دارد . در ارتفاعات بالای بیشتر از دو طبقه چون نیاز به نیروی متخخصص و کا رآمد است و همچنین حمل بار و سرعت اجرای کارپایین  است به تنهایی این  عوامل می تواند بر قیمت میکروسمنت نما تاثیر گذارباشد.

میکروسمنت برای استخر
استفاده از میکروسمنت نما برای استخر

سخن پایانی

برای اینکه بدون مشکل میکروسمنت نما را اجرا کنیم باید یک سری مراحل را به طور کامل طی کرد. اشتباه در این فرآیند به معنای پایان نهایی بسیار متفاوت از آنچه مورد نظر و مورد انتظار است خواهد بود. به همین دلیل است که داشتن یک متخصص آموزش‌دیده و با تجربه بسیار مهم است. میکروسمنت زرین در کنار شماست تا ایده‌های شما را به واقعیت تبدیل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در میکروسمنت زرین در ارتباط باشید .09123135964

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *